Кому і що потрібно знати для проведення електронного декларування доходів


Повернутись

З 15 серпня в Україні має розпочати роботу система електронного декларування майна чиновників і політиків. Першими "жертвами" системи мають стати високопосадовці – починаючи від Президента, глави Уряду, народних депутатів, міністрів і закінчуючи керівниками департаментів виконавчих органів влади.

Про це у середу розповів прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду, додавши, що це надзвичайно важливий елемент боротьби з корупцією в країні.

У відповідності до рішення Національного агенства із запобігання корупції, система е-декларування почне працювати в 00:00 15 серпня цього року. Водночас для запуску системи, до якого залишилось не так вже й багато часу, залишилось виконати ще ряд дій. У Transparency International Україна підготували дорожню карту із запуску системи – з термінами виконання та відповідальними за кожну стадію.

Крім цього, для того, аби високопосадовці та чиновники змогли зрозуміти, як правильно заповнювати електронну декларацію та протестувати саму систему, у НАЗК підготували

Тренажер суб'єкта декларування для осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування".

Джерело: http://24tv.ua/

  Друк статті