Робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати проводить інформаційно-консультаційні заходи

У зв’язку  з проведенням пілотної інспекційної кампанії з подолання незадекларованої праці в Каневі триває роз’яснювальна робота.

Так, нещодавно, представники робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення виконавчого комітету Канівської міської ради спільно з головним державним інспектор Управління Держпраці у Черкаській області Л.Корякіною відвідали магазини «Маркет»,  «Червоний маркет», «Максим», перукарню-салон «ОМА» тощо, зустрілися з працівниками та підприємцями, які здійснюють діяльність на території Канева.
В ході заходу члени групи та фахівець Держпраці обговорили з підприємцями питання детінізації виплат заробітної плати, легалізації найманої праці, дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці, алгоритму дій державних інспекторів Держпраці під час перевірок суб’єктів господарювання і виробничих об’єктів району та інше.
Окрім цього, інспектор надала роз’яснення з питань щодо порядку оформлення трудових відносин, робочого часу та часу відпочинку, оплати праці, складових при нарахуванні мінімальної заробітної плати, відмінностей між трудовим договором і цивільно-правовою угодою, змін розмірів фінансових санкцій для фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю, особливостей проведення спеціалістами Управління перевірок на підприємствах міста.
Для отримання додаткової інформаційної або методичної допомоги громадяни можуть звертатись до Управління Держпраці у Черкаській області за адресою: 18000, м. Черкаси, бул. Шевченка, 205.

Інформує секретар робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати
та зайнятості населення виконавчого комітету Канівської міської – Т.Зоць