Міністерство оборони України висловлює подяку канівській громаді за військовослужбовця


Повернутись

Днями до виконавчого комітету Канівської міської ради надійшов лист від командира військової частини ПП В2254 С.Зеленіна, у якому від імені Міністерства оборони України в/ч ПП В2254 висловлюється щира подяка канівській громаді за земляка, старшого мічмана Володимира Яблоньского, який наразі сумлінно виконує свій військовий обов’язок із захисту суверенітету і територіальної цілісності України.

«Своєю нелегкою службою він (Володимир Яблонський - авт.) гідно примножує ратну славу поколінь захисників рідної землі, підтримує високий авторитет Збройних Сил України.

За часи служби Ваш земляк зарекомендував себе як дисциплінований і працьовитий військовослужбовець, свято і непорушно додержується Конституції України, віддано служить українському народові.

Командуванням частини та підрозділу Ваш земляк неодноразово був заохочений за самовіддану працю, вміле виконання завдань, зразкову військову дисципліну.

Вірю, що Ваш земляк і надалі зберігатиме вірність Військовій присязі, докладатиме всіх зусиль для надійного захисту нашої держави.

Велике Вам спасибі за земляка!», - йдеться в повідомленні.

  Друк статті