Канів отримав чергову партію ліків від «ФармВарти»


Повернутись

У четвер, 6 липня ц.р., до Канева надійшла чергова партія ліків від благодійного фонду «ФармВарта».

Як розподілити медикаменти вирішували цього ж дня на черговому засіданні комісії з питань взаємодії з Благодійною організацією «Благодійний фонд «ФармВарта».

У заході взяли участь виконуючий обов’язки керуючого справами виконавчого комітету Володимир Святелик, депутат Канівської міської ради Микола Козин, завідувач відділення соцдопомоги територіального центру Лідія Ливтин, директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Валентина Яворська, заступник начальника управління соцзахисту Ольга Салтикова, в.о. начмеда Канівської ЦРЛ Віта Зюменко, фармацевт Олександра Буга та інші.

Як повідомив В.Святелик, цього разу «ФармВарта» передала для нашого міста 200 упаковок препарату «Наталіс-гель», який допомагає полегшити природні пологи.

Як вказується в інструкції препарату, він діє виключно механічно і не містить жодних активних фармакологічних або гормональних інгредієнтів. Гель миттєво створює зволожуючу плівку на поверхні родових шляхів. Використання гелю: скорочує загальну тривалість пологів на 30%; знижує частоту травм родових шляхів в 2 рази; зменшує біль при пологах тощо.

​- Вартість однієї упаковки 770 грн. Загальна вартість партії – 154 тис.грн., - зауважив в.о. керуючого справами.

В ході засідання комісія вирішила, що значна кількість препаратів буде передана Канівській ЦРЛ. Окрім того, найімовірніше, що частину засобів буде передано в обласні заклади охорони здоров’я, де також проходять лікування жителі Канева.

До слова, нещодавно ми повідомляли, що за І півріччя ц.р. в Каневі народилося 150 малюків.

 

  Друк статті