Економісти та підприємці Канева працюють над інвестиційною привабливістю міста


Повернутись

У четвер, 13 липня ц.р., до Канева завітали представники незалежної соціологічної компанії «Оперативна соціологія», які провели в місті  соціальне дослідження, в ході якого відбулася групова дискусія з питань оцінки внеску нашого міста для залучення інвестицій за участю представників громади та приватного бізнесу.

Нагадаємо, у  квітні ц.р. Асоціація міст України розпочала другий річний цикл впровадження проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані  рішення на місцевому рівні в Україні», що впроваджується спільно з Норвезькою асоціацією місцевих та регіональних влад, Норвезьким інститутом міських та регіональних досліджень, за фінансової підтримки МЗС Норвегії.

Проект направлений на зміцнення місцевого самоврядування в Україні шляхом підвищення якості надання послуг та ефективності управління соціального й фінансового сектору, створення умов для забезпечення соціальної рівності і впровадження європейських стандартів. Учасниками проекту є 44 пілотних міста, одним з яких є Канів. На рівні робочих груп відбулися вже дві зустрічі, зроблені відповідні напрацювання.

Утім, проектна методологія передбачає проведення у пілотних містах глибокого аналізу діяльності у відповідній сфері шляхом опрацювання аналітичних даних, одержаних від міст, та проведення фокус-групового дослідження серед діючих та потенційних інвесторів.

 Результати проведеного аналізу шляхом оцінки показників міста та результатів фокус-групового дослідження стануть основою для підготовки планів підвищення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування у сфері покращення послуг, інвестиційної привабливості міста, інформує управління економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради.

  Друк статті