НМТ-2023: абітурієнти можуть пройти демонстраційні тести з 4-х предметів


Повернутись

Демонстраційні завдання з української мови, математики, історії України та фізики національного мультитетсту вже у вільному доступі. Відповідну інформацію повідомили в Міністерстві освіти і науки України.

Зауважимо, що інтерфейс запропонованого онлайнового тестувальника відрізняється від реального НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їхнього виконання демонстраційний варіант аналогічний до вступного.

Як під час проходження демонстраційного тесту, так і під час реального тестування, буде можливість вибрати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи іншого завдання, змінювати варіант відповіді. Після завершення роботи будуть доступні результати тестування з цього предмета.

Демонстраційні тести з української мови та математики та історії України уже доступні майбутнім вступникам.

Потенційні учасники НМТ, які планують вибрати третім предметом фізику, можуть виконати 20 завдань з цього предмета у спеціальному онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти

Учасникам демонстраційного тестування дозволено використовувати довідкові матеріали (формули) так само, як і під час реального випробування.

Не пізніше травня будуть оприлюднені тести з інших предметів.

 

 

  Друк статті