Дві портативні зарядні станції отримав Канів від Міжнародних партнерів


Повернутись

 

Міжнародні партнери в умовах повномасштабного вторгнення продовжують надавати енергетичну підтримку українським містам. Так, у понеділок, 20 березня ц.р., до Канева надійшли дві портативні зарядні станції, які вдалося отримати завдяки участі у ініціативі «Мери за економічне зростання». 

Нагадаємо, у травні 2017 року Канів приєднався до ініціативи «Мери за економічне зростання». Відповідна ініціатива серед українських муніципалітетів спрямована на вирішення соціальних та економічних проблем бізнесу та громадян. Вона реалізується у партнерстві ЄС, ПРООН (Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй) та Міністерства розвитку громад та територій.

Продовжуючи співпрацю у рамках ініціативи «Мери за економічне зростання», працівники управління економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради у грудні минулого року подали заявку на отримання паверстанцій Goal Zero - Power Stations Yeti 500X для забезпечення безперебійної роботи структурних підрозділів міської ради. Придбання відповідних пристроїв було профінансовано Посольством Японії.

- Ми високо цінуємо підтримку міжнародної спільноти. Висловлюємо вдячність за отримані станції та сподіваємося на подальшу співпрацю, - наголосив Канівський міський голова Ігор Ренькас.

  Друк статті