Медики б`ють на сполох: 67 жителів Канівщини захворіли на коронавірус


Повернутись

 

Останніми тижнями на території України медики спостерігають стабільне зростання захворюваності на коронавірус. Оперативні дані, надані Канівським центром первинної медико-санітарної допомоги підтверджують зростання кількості хворих і на Канівщині. 

 

Так, станом на вівторок, 21 березня ц.р. (дані за минулу добу)., всього перебувають на самоізоляції з підтвердженим діагнозом (COVID-19) – 67 пацієнтів, в т.ч. 4 дітей.

Потрапили на самоізоляцію за минулу добу 18 пацієнтів.. Міських жителів –16, сільських – 2. Жителі сіл: Келеберда –1, Мельники –1. Із пацієнтів, які перебували на самоізоляції, за минулу добу одужали – 19 дорослих. Міських жителів – 15, сільських – 4. Кількість відібраних зразків біологічного матеріалу для лабораторної діагностики методом ПЛР та антиген (Ag-SARS-CoV-2) (швидкі тести) всього – 67.

Директор Канівського ЦПМСД Наталія Горьова, коментуючи епідеміологічну ситуацію, нагадує пацієнтам про дотримання елементарних протиепідемічних заходів.

– При перших проявах хвороби (підвищена температура, нежить, кашель) необхідно звертатися до чергового лікаря в ізоляторі нашого закладу, намагатися якомога менше перебувати у місцях масового скупчення людей та обов’язково одягати маску, – каже медик.

Разом з тим вона наголошує, що єдиний ефективним спосіб захиститися від хвороби – вчасна вакцинація.

– Наразі всі вакцини проти COVI-19 є в наявності. Тому приходьте у 103 кабінет і вакцинуйтеся, – наголошує Н.Горьова.

  Друк статті