За одну ніч на Меморіалі Слави вандали розбили близько 10 ліхтарів


Повернутись

У п’ятницю, 14 липня ц.р., Канівський міський голова Ігор Ренькас провів робочу нараду за участі начальників управлінь та відділів виконавчого комітету та представників Канівського відділку поліції.

Привід зібрання – крадіжки кришок від каналізаційних люків та пошкодження майна, які дедалі частіше трапляються в місті. Так, міський голова І.Ренькас висловив велике обурення з приводу криміногенної ситуації, що склалася в місті.

- Не так давно було пошкоджено дороговказ міст-побратимів, що в центрі міста. Днями було влаштовано суцільний розгром на Меморіалі Слави, біля Успенського собору. Якісь вандали побили ліхтарі! І це в місці, де братська могила, де захоронені рештки наших воїнів, захисників України. Так бути не повинно! Це треба зупинити!, - наголосив І.Ренькас.

До слова, востаннє рештки віднайдених на теренах Канівщини 18-ти воїнів було захоронено біля Меморіалу Слави 22 червня ц.р. 

Загалом, за інформацією працівників КП «Місто», біля Меморіалу Слави було розбито близько 10 ліхтарів, з них - 4 прожектори. Вартість 1 прожектора – орієнтовно 600 грн., а один стандартний ліхтар обійдеться місту в 7200 грн.

Порушили присутні й питання крадіжок кришок від каналізаційних люків.

- Уже вкрадено більше 50 кришок. Лише за останній час «зникли» 4 кришки – по вулиці Успенській та на території Канівської ЦРЛ. По місту планомірно зникають усі «люки». Ми вже несемо збитки на понад 50 тис.грн. Якщо місцева поліція не справляється, хай присилають додаткові сили з області. Але тому, що робиться в місті, треба навести край!, - зауважив І.Ренькас.

Як повідомив начальник сектору Канівського відділу поліції, капітан поліції Сергій Пірко, за останній час власників 4-х точок незаконного прийому брухту було притягнуто до відповідальності. Наразі їхні справи перебувають у суді. Також правоохоронець зауважив, що за статистикою крадії діють насамперед в будні, на вихідних - рідше. Час скоєння злочину найімовірніше – з 2-ї до 4-ї години ночі.

Однак для активної боротьби зі злочинцями поліції катастрофічно бракує людей. Загалом по області, за словами С.Пірка, в поліції близько 450 незайманих посад.

- Хай присилають додаткові бригади. Ми забезпечуватимемо харчуванням, якщо потрібно. Головне - щоб був результат, щоб місто відчуло, що тут є захист, - зауважив міський голова.

Порушили в ході заходу й питання канівської набережної, стихійної торгівлі на площі Героїв Майдану тощо.

За результатами наради присутні вирішили готувати відповідні листи до прокуратури та обласного відділу поліції з проханням допомоги, зокрема, у виділенні додаткових патрулів.

Також представник канівського відділку поліції рекомендував розклеїти в усіх людних місцях оголошення про події, які відбуваються, та попросити людей бути пильними і в разі отримання будь-якої інформації, яка допоможе знайти злочинців, – телефонувати в поліцію.

- Лише перевіривши кожну інформацію ми матимемо змогу бодай за щось зачепитись, – сказав С.Пірко.

  Друк статті