Вода у Каневі таки подорожчає: виконком ухвалив нові тарифи на послуги КП «Управління ВКГ»


Повернутись

Цікаве на цю тему:

За відповідне рішення члени виконавчого комітету Канівської міської ради проголосували лише з п'ятої спроби – на засіданні, яке відбулося у середу, 19 липня ц.р.

Відтак, діючі тарифи на «воду» будуть відкориговані: для населення централізоване постачання холодної води з використанням внутрішньо-будинкових систем (для жителів багатоквартирних будинків) вартуватиме 12,65 грн. за 1 м.куб.; для жителів приватного сектору - 12,07 грн. за 1 м.куб. Натомість водовідведення для мешканців квартир становитиме – 13,43 грн. за 1 м.куб., а для власників приватних будинків - 12,82 грн. за 1 м.куб.

Як повідомила начальник відділу з питань ЖКГ, інфраструктури та енергоефективності Тетяна Стадник, прийняте рішення має пройти процедуру оприлюднення в засобах масової інформації, тому фактично тарифи будуть введені в дію не раніше 10 серпня ц.р.

Нагадаємо, комунальники ініціювали провести коригування діючих тарифів на послуги КП «Управління ВКГ» у зв’язку з підвищенням вартості затрат на електроенергію, що наразі не враховано в складовій структури тарифу.

  Друк статті