Члени виконкому перенесли розгляд питання щодо підвищення вартості централізованого опалення


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Найближчим часом для жителів міста Канів може подорожчати вартість опалення осель. Відтепер тарифи на послуги Канівського КП теплових мереж затверджують члени виконавчого комітету. Відповідне рішення вони розглянули на останньому засіданні виконкому – у середу, 19 липня ц.р.

Так, за словами представників комунального підприємства, діючий тариф для населення (де в будинках встановлені лічильники на тепло), який наразі складає 1361,14 грн. за 1 Гкал. зросте на 6,14% і складатиме відповідно 1444,68 грн. за 1 Гкал.

Однак в будинках, де лічильники на тепло не встановлені, оплата обраховується за квадратними метрами. Відтак, діючий тариф 40,14 грн. за 1 м.кв. натомість зменшиться на 11% - до 35,72 грн. Утім, як повідомляють комунальники наразі в Каневі 98% багатоповерхових будинків оснащені лічильниками.

За попередніми підрахунками вартість тепла збільшиться на 83 грн. за 1 Гкал. «Виконкомівців» насамперед цікавило, які підстави для такого підвищення.

- Це серйозне рішення. І приймати його доведеться саме нам, - зауважив секретар Канівської міської ради Сергій Ткаченко. – Тому пропоную, перед тим як ухвалювати - спочатку це питання вивчити. Сісти з калькуляторами, підрахувати все, розібратися, і лише потім приймати остаточне рішення.

Відтак, питання щодо підвищення тарифів на теплоенергію було перенесено.

  Друк статті