Канів ввійшов до Черкаського госпітального округу. Як працюватиме Канівська ЦРЛ?


Повернутись

У п’ятницю, 21 липня ц.р., в залі засідань будинку рад Канівський міський голова Ігор Ренькас провів робочу нараду для представників структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради та комунальних підприємств міста.  

В ході заходу були порушені питання підготовки освітніх закладів до нового навчального року, соціального захисту населення та питання медицини.

Так, головний лікар Канівської ЦРЛ Віра Шапошник повідомила, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів Україні «Про затвердження переліку та складу госпітальних округів», територію Черкащини поділили на 5 госпітальних округів. Відтак, медичні заклади м.Канів та Канівського району відтепер відносять до Черкаського госпітального округу. Також сюди увійшли саме місто Черкаси, Черкаський та Чигиринський райони.

Присутні насамперед цікавилися, як це вплине на роботі Канівської ЦРЛ.

- За попередніми прогнозами на базі Канівської лікарні планується створити лікарню інтенсивного лікування І-го рівня, - коментує В.Шапошник. - Це лікарня, в якій немає відділів дитячої хірургії та нейрохірургії, яких у нас і не було. Тобто, очікуємо, що всі наші структурні підрозділи, які ми маємо, будуть збережені.

  Друк статті