В рамках цієї ініціативи ЄС Управління економічного розвитку подало заявку на грант для реалізації проекту «Створення  туристичного бізнес- простору ПРОМЕНАД-ПАРК задля сталого розвитку громади м.Канів». Серед 103 міст-учасників конкурсу концепція проекту  Канева отримала в Брюсселі високу оцінку і можливість участі у ІІ етапі відбору проектів.

Нагадаємо, що у 2017 році Канів приєднався до програми Європейського Союзу «Мери за економічне зростання» (Mayorsfor Economic Growth (M4EG), яка спрямована на підтримку та розвиток місцевої економіки країн «Східного партнерства», зокрема сприяння діяльності мерів та муніципалітетів на місцевом рівні задля економічного зростання, створення нових робочих місць, розвитку їх потенціалу і технічних навичок. На підтримку проектів громад та об’єднаних територіальнихгромад України з населенням до 150 тисяч жителів ЄС виділяє  4,5 млн. євро. Тривалість проектів – від 18 до 48 місяців.

Зараз управління економічного розвитку приступило до підготовки проекту на грантове фінансування для участі у другому етапі відбору. Оскільки кінцевий термін подачі заявок– 7 вересня 2017 року.

Інформує:

начальник відділу інвестицій і туризму управління економічного розвитку Людмила Ходневич

  Друк статті