Як працює система управління Канева – дізнавалися студенти Київського університету ім.Т.Шевченка


Повернутись

У четвер, 17 серпня ц.р., у залі засідань будинку рад відбулася зустріч студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка з представниками влади міста.

Так, вихованці престижного освітнього закладу вже місяць проходять практику в Каневі. За цей час окрім роботи в Канівському природничому заповіднику студенти географічного факультету відвідали декілька місцевих підприємств, навчальні заклади, музеї тощо.

Цього разу вони цікавилися системою управління в місті Канів та його соціально-економічним розвитком безпосередньо в представників цієї структури. Спілкувалися та ділилися своїм досвідом роботи в органі місцевого самоврядування заступник Канівського міського голови Наталія Матінова, начальник організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сергій Ткаченко, начальник фінансового управління Галина Карпушенко, начальник управління економічного розвитку Олена Жорнова та інші. Вони ознайомили молодь із структурою виконавчих органів в місті Канів, розповіли про бюджет міста Канів в 2017 році та його економічний розвиток.

Студенти київського вишу натомість теж проявляли активність. Зокрема, вони цікавилися станом впровадження реформ у Каневі, екологічною ситуацією в місті, фінансовими питаннями тощо.

Заступник міського голови Н.Матінова зізналася, що свого часу також закінчила саме цей університет та побажала студентам насолоджуватися студентством, адже роки навчання, дійсно, найкращі в житті.

  Друк статті