Атовці влаштували канівцям військово-патріотичний вишкіл


Повернутись

Цими вихідними на набережній річки Дніпро жителі міста Канів мали змогу пройти справжній курс молодого бійця. Саме тут з 19 по 22 серпня ц.р. проходить військово-патріотичний вишкіл, який організувала ГО «Канівська спілка учасників АТО».

Відкриття заходу відбулось у суботу, 19 серпня ц.р. Сміливців, які наважились випробувати свої сили і вміння в ході вишколу, вітали Канівський міський голова Ігор Ренькас і голова Канівської РДА Дмитро Шелест.

- Четвертий рік продовжується кровопролиття на сході України, залишається окупованим Крим… Важливо не втратити мотивації наших громадян ризикувати життям заради майбутнього країни, не втратити віру в повернення окупованих територій до складу України. Кожен повинен поставити перед собою запитання: «Що ж я робив у ті непрості для рідного краю часи, щоб зупинити навалу, зберегти омріяну і политу кров’ю попередніх поколінь свободу і незалежність?». Вірю, що канівська земля надихне кожного предковічною енергією цього краю, де знайшов вічний спочинок Тарас Шевченко і покояться козацькі ватажки Іван Підкова та Яків Шах, - сказав І.Ренькас.

Програма проведення заходу передбачає освоєння техніки безпеки при поводженні зі зброєю, тактичної медицини, військової топографії, тактичної підготовки, вогневої підготовки, рукопашного бою, спецтактики тощо. Окрім того, для учасників проводяться спортивні змагання з армреслінгу, гирьового спорту, підтягування на перекладині, віджимання, перетягування канату, волейболу тощо.

Забезпечили організатори й цікаве дозвілля учасникам вишколу з переглядом кіно та концертною програмою. Утім, неповторні враження усім учасникам та гостям заходу залишили поїздки набережною на військовій техніці.

  Друк статті