Громадський бюджет – 2018: канівці мають шанс вплинути на покращення життя в рідному місті


Повернутись

Управління економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради повідомляє, що з 21 серпня ц.р. розпочався прийом заявок для участі у Громадському бюджеті Канева на 2018-й рік.

Відповідно до рішення Канівської міської ради «Про громадський бюджет міста Канева на 2018-ий рік», загальний обсяг бюджету участі-2018 складатиме 450 тис.грн. З них: 300 тис.грн. передбачені на проекти та 150 тис.грн. - на мікропроекти. Обсяг мікропроектів складатиме до 50 тис.грн.

Нагадаємо, у ц.р. завдяки грантовій підтримці у Каневі запустили електронну платформу «Громадський проект». Відтак, наразі реєстрація проектів відбуватиметься через сайт:https://kaniv.pb.org.ua/ . Триватиме прийом проектів на Громадський бюджет – 2018 з 21 серпня по 20 вересня ц.р.

- Шановні канівці! Сьогодні ви маєте можливість реально вплинути на покращення життя в нашому місті, - закликають жителів Канева до участі в ГБ представники управління економічного розвитку. - Завдяки електронній платформі ви зможете подати власний проект, стежитимете за ходом голосування, а в разі перемоги – за реалізацією своєї ідеї вже наступного року.

  Друк статті