День Незалежності України Канів відзначив у вишиванках


Повернутись

Конкурсом  українських вишиванок та святковим концертом відзначив Канів День Незалежності України у четвер, 24 серпня ц.р.

Зранку представники структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради поклали квіти до пам’ятних знаків В. Чорноволу, героям Небесної сотні, Олексі Гірнику та могили Т.Шевченка – тих, хто поклав своє життя за майбутнє України, її самобутність і незалежність.

Продовжилося святкування ввечері, на головній площі міста. Тут канівцям на вибір пропонувалися різні майстер-класи та виставки. Так, свої роботи поціновувачам мистецтва пропонували переглянути місцеві майстри народної творчості. Бібліотека ім.Т.Шевченка презентувала виставку сучасної української книги та провела акцію «Єднаймося навколо книг».

За традицією головний убір цього дня кожного українця – вишиванка. Найактивніші жителі міста взяли участь у щорічному конкурсі вишиванок «Святкуй як я, святкуй як ми, святкуй по - українськи!», який проходить цього дня в ході святкування, за номінаціями: «Найбільша родина у вишиванках»; «Найстарший учасник у вишиванці»; «Найменший учасник у вишиванці»; «Сорочка поколінь»; «Закохані серця». Розважали містян місцеві творчі колективи. А насамкінець для молоді була святкова дискотека.

  Друк статті