Виконком затвердив положення про Координаційний центр підтримки цивільного населення


Повернутись

Під час чергового засідання виконавчого комітету 20 вересня ц.р., члени виконкому підтримали рішення «Про затвердження Положення про Координаційний центр підтримки цивільного населення при виконавчому комітеті Канівської міської ради».

Координаційний центр підтримки цивільного населення при виконавчому комітеті Канівської міської ради є консультативно-дорадчим органом, який утворюється для підтримки та координації надання допомоги населенню, постраждалому внаслідок збройного конфлікту. Зокрема, внутрішньо переміщеним особам, ветеранам війни, особам з інвалідністю внаслідок війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалим учасникам Революції Гідності, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, іншим постраждалим особам.

Мета його роботи - забезпечення ефективної взаємодії між органами місцевого самоврядування, правоохоронними та іншими державними органами, громадськими об’єднаннями, організаціями та установами, що залучають до своєї діяльності волонтерів, волонтерами, представництвами в Україні міжнародних гуманітарних організацій під час вирішення питань щодо соціального захисту, забезпечення житлом та зайнятості постраждалого населення, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги постраждалому населенню.

Також під час засідання члени виконкому затвердили персональний склад Координаційного центру. Так, до консультативно-дорадчого органу увійшли керівники структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради, центру зайнятості, а також представник міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, представники громадських об’єднань, організацій та установ, що залучають до своєї діяльності волонтерів.

До слова, відповідно до постанови Кабміну від 9 травня ц.р. №470, такі центри мають бути створені у всіх регіонах України.

  Друк статті