Благодійний «Фестиваль вареників» на підтримку ЗСУ провели у садочку «Зайчик»


Повернутись

Нині кожен українець долучився до боротьби з російською агресією. Не відстають від дорослих і маленькі патріоти з дитячого садочку «Зайчик», які  також зробили свій вклад  для перемоги.

Так, у середу, 27 вересня ц.р., на території дитячого закладу освіти «Зайчик» відбувся консультативно-методичний захід, присвячений благодійному «Фестивалю вареників» на підтримку ЗСУ. На фестиваль завітали секретар Канівської міської ради Оксана П’яткова та заступник міського голови Тетяна Жівотова, аби долучитися до свята та зібрати кошти на потреби Збройних Сил України.

Для вихованців та  гостей фестивалю організували святкову концертну програму, майстер-класи із ліплення вареників, веселі розваги для дітей і найсмачніше це дегустація вареників. Звичайні дитячі майданчики, за допомогою батьків та вихователів, перетворилися на чудові локації з неповторним виглядом та своїм колоритом. Під час фестивалю, кожна група презентувала свої вареники запальними художніми номерами.

Фестиваль видався особливим, неповторним, веселим та змістовним не тільки для вихованців закладу, а й для гостей цього свята.

Вчинок маленьких патріотів надихає більше людей долучитися до допомоги нашій армії будь-яким можливим шляхом і наблизити нашу перемогу!

 

Всі зібрані кошти під час фестивалю заклад дошкільної освіти спрямує на підтримку ЗСУ.

  Друк статті