Кожному і кожній, хто захищає рідну землю – вічна слава і пошана: 1 жовтня в Україні відзн


Повернутись

Сьогодні в Україні відзначають одне з найбільш знаменних свят – День захисників і захисниць. Це свято духу і мужності, незламності та відданості своїй землі. Свято із гірким присмаком спогадів про тих, хто поклав своє життя за Україну…

В ці складні для України роки захисники і захисниці тримають над країною мирне небо, щоденно звільняють окуповані території та на смерть стоять за нас. Вони – наша гордість і надія на майбутнє. Сила, відвага і мужність для них не пусті слова – з ними вони щомиті стоять на сторожі нашої незалежності і майбутнього.

 

Пишаємося, захоплюємося, дякуємо. Кожному і кожній, хто захищає рідну землю – вічна слава і пошана. Пам’ятаємо, усіх, хто віддав свої життя за мир на рідній землі.

 

Нехай Покров Пресвятої Богородиці, її опіка та милосердна любов повсякчас перебувають з нашими захисниками та всім українським народом. Захисники та захисниці, повертайтесь додому зі щитом та звитягою!

 

Слава Україні! Слава захисникам і захисницям!

 

Зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

 

З Днем козацтва!

 

З Днем захисників і захисниць України!

 

 

 

 

Канівський міський голова                                                                                                                 Ігор РЕНЬКАС

  Друк статті