До школи з радістю: 25 цьогорічних першокласників отримали в подарунок портфелі


Повернутись

Напередодні Дня знань, у четвер, 31 серпня ц.р., міський відділ у справах сім’ї, молоді та спорту традиційно провів щорічну акцію «До школи з радістю», в ході якої 25 дітей із канівських багатодітних сімей, котрі йдуть цьогоріч до першого класу, отримали в подарунок портфелі.

Акція відбулася завдяки підтримці депутата Черкаської обласної ради, голови Черкаської обласної організації Аграрної партії України Віктора Полозова.

Вітали першачків заступник Канівського міського голови Наталія Матінова і представник місцевого осередку Аграрної партії України Галина Москаленко.

- Вітаємо вас із початком першого навчального року! З Першим дзвоником у вашому житті, який пролунає вже завтра, - привітала дітей і їх батьків Н.Матінова. - Бажаю, щоб цей дзвоник був для вас вдалим на всі 11 років навчання. А для того, щоб у вас був гарний настрій і бажання вчитися ми хочемо вручити вам портфелі, в яких ви будете носити свої оцінки і свої знання. Вчіться, розвивайтеся, ставайте справжніми патріотами своєї країни. Саме вам будувати нашу Україну».

До слова, цього року до першого класу йдуть діти 2010-2011 років народження.

 

 

  Друк статті