У гімназії імені Івана Франка відбулося відкриття проєкту «Фітнес синергія»


Повернутись

У середу, 15 листопада ц.р., у приміщенні Канівської гімназії імені Івана Франка, відбулося відкриття проєкту «Фітнес синергія»,  який реалізували завдяки перемозі у конкурсі соціальних ініціатив «Час діяти, Україно!» від БО «Благодійний фонд «МХП-Громаді» та підтримці Канівської міської ради. На захід завітали секретар міської ради Оксана П’яткова, начальник відділу освіти Надія Голда та менеджер  БФ «МХП-Громаді» Олександр Шпиль.

В рамках проєкту соціальних ініціатив «Час діяти, Україно!» у гімназії з’явились відразу дві зони для заняття фітнесом та аеробікою, роздягальня з ігровою зоною для шахів, шашок та настільних ігор.

   - Щиро дякую організаторам конкурсу «Час діяти, Україно!» та Канівській міській раді за натхнення та спів фінансування. А також начальнику відділу освіти Надії Голді, батькам, педагогічному колективу, за те, що в період війни вдалося зробити разом та відчути могутню синергію співпраці, яка приносить потрібний результат,- наголосила директор гімназії та керівник проєкту «Фітнес синергія» Валентина Якименко.

Директор гімназії зробила акцент на тому, що в умовах війни участь усіх учасників освітнього процесу (дітей, батьків, вчителів, громадських організацій) у реалізації потрібного гімназії проєкту запускають формулу відновлення – інтегративну багатовимірну модель стресоподолання «BASIC Ph».

На  завершення заходу секретар міської ради Оксана П’яткова подякувала БО «Благодійному Фонду «МХП-Громаді» за підтримку та вагомий внесок у розвиток нашої громади.

   - Я хочу подякувати за те, що ви підтримуєте Канівську громаду, наші освітні заклади та заклади охорони здоров’я. Ми до вас звертаємося, а ви завжди протягуєте дружню руку підтримки. Сьогодні гімназія стала прикладом для тих шкіл, у яких не має тренажерів і спонукає брати участь у конкурсах, їх вигравати та реалізовувати,- наголосила вона.

Зауважимо, до реалізації проєкту також долучилися партнери гімназії Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та Громадська організація «Ла Страда -Україна».

  Друк статті