Майже на півмільйона гривень Канів отримав ліків від благодійного фонду «Фармварта»


Повернутись

Днями до Канева надійшла чергова партія ліків від благодійного фонду «Фармварта», з яким наше місто співпрацює вже понад рік.

Цього разу серед переліку медикаментів варто відзначити препарат «Лактовіт Форте», який вживають для покращення роботи шлунково-кишкового тракту, зокрема, після застосування антибіотиків. Також було отримано препарат «Денебол» – це гель для усунення болю в спині і суглобах.

Окрім того, благодійний фонд «Фармварта» передав значну партію розчинів для ін’єкцій та інфузій, зокрема, антибіотиків, а саме: «Лево-ФК», «Норзидим», «Амібіотік», «Норфенім» тощо. Загальна вартість усіх ліків, які отримало наше місто від благодійників, – 446050,44 грн.

В ході засідання комісії з питань взаємодії з благодійною організацією «Благодійний фонд «ФармВарта» за участі в.о. керуючого справами виконавчого комітету Володимира Святелика, головного лікаря Канівської ЦРЛ Віри Шапошник, начальника управління соціального захисту населення Анатолія Пилипенка, депутата Канівської міської ради Миколи Козина було прийнято рішення, що більшість медикаментів, зокрема, розчини для ін’єкцій будуть передані Канівській ЦРЛ для безпосереднього лікування пацієнтів закладу. Також комісія прийняла рішення, що цього разу частину ліків розподілять між місцевими організаціями, підприємствами та установами, щоб їх мали змогу отримати працівники - жителі Канева.

  Друк статті