Профільне і поглиблене навчання у канівських школах дає свої позитивні результати


Повернутись

У канівських школах наразі запроваджено профільне і поглиблене навчання, що дає можливість визначитися з майбутньою професією ще за шкільною партою і більш глибоко опановувати саме ті знання, які знадобляться в майбутньому.

Загалом по всіх навчальних закладах нараховується 9 класів (194 учні), які працюють за профільною системою.

- Так, зокрема, Канівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 працює за інформаційно-технологічним та біотехнологічним профілями (це 60 дітей); 39 учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 - за інформаційно-технологічним та суспільно-гуманітарним профілями; ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 має математичний, біотехнологічний та економічний профілі, за якими навчаються 95 учнів. Канівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів навчає учнів за універсальним профілем, - інформує начальник відділу освіти Надія Голда.

Як зауважила заступник міського голови Наталія Матінова, профілізація шкіл дає свої позитивні результати. Так, в минулому навчальному році учень Канівської школи №4 Богдан Ігнатюк став призером Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук (у відділенні екології та аграрних наук). У конкурсі взяли участь юні еклоги з усіх областей України та м.Київ.

Окрім того, є окремі предмети – це математика, іноземна мова, інформатика, біологія, українська мова, історія, хімія, які вивчаються поглиблено. Всього 580 учнів у 25-ти класах шкіл міста вивчають предмети поглиблено.

Також цього року введено 39 факультативів (для 456 учнів) та 85 курсів за вибором (для 1825 учнів).

  Друк статті