Канівських працівників фізичної культури і спорту привітали з професійним святом


Повернутись

Традиційно в другу суботу вересня відзначається День фізичної культури і спорту – свято здорових, цілеспрямованих, активних людей. У Каневі урочисті заходи з нагоди свята проходили напередодні, у п’ятницю, 8 вересня ц.р.

У сесійній залі будинку рад зібралися канівські спортсмени, тренери, працівники місцевих організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та просто шанувальники спорту. Дякували за їх вклад у розвиток спорту в Каневі та вітали зі святом заступник міського голови Наталія Матінова.

- Те, що ви робите, дійсно, неоціненно! Ви закладаєте основи для майбутнього життя наших дітей, адже саме в дитинстві людина привчається до здорового й активного способу життя, - наголосила Н.Матінова. – З боку влади ми будемо намагатися робити все для того, щоб покращувати матеріальний стан наших спортивних закладів, тому що кадровий потенціал наших тренерів і викладачів фізичної культури і спорту у нас дуже високий. Цього року у міському бюджеті передбачено близько 200 тис.грн. на галузь спорту. Сподіваюсь, що з кожним роком ця сума тільки зростатиме.

Також заступник міського голови вручила подарунки та подяки за сумлінну багаторічну працю ветеранам галузі Івану Цибі, Василю Данику, Володимиру Фрунту, Надії Муляр.

Слова вітання звучали й від начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лариси Лебедєвої.

- Спорт об’єднує людей різного віку, різних професій, національностей, адже він загартовує характер, дарує оптимізм і піднімає настрій. Я вірю, що разом ми будемо продовжувати розвивати спорт в нашому місті та залучати до нього усіх канівців. Для цього у нас є все – ваш досвід, талант. Єдина проблема - спортивні споруди і приміщення, але, вірю, що й вона вирішиться. Так, нещодавно громадський діяч, президент міжнародного фонду «SOSМайбутнє» Наталія Заболотна на відкритті обласного турніру з боксу у Каневі пообіцяла всім жителям міста, що до травня 2018 року наші діти зможуть з підвалів перейти в сучасне приміщення Шевченківського культурного центру. Я дуже сподіваюся, що її слова справдяться.

Окрім теплих слів на честь працівників фізичної культури і спорту звучали й музичні подарунки у виконанні працівників міського відділу культури та вражаючі виступи вихованців спортивного клубу "Івазар".

  Друк статті