Юні футболісти із Черкащини та Київщини взяли участь у Канівському футбольному турнірі пам’яті героїв АТО


Повернутись

Протягом 13-14 вересня ц.р. в Каневі проходив ІІ-й міжобласний дитячо-юнацький футбольний турнір пам’яті героїв АТО.

Нагадаємо, минулого року за ініціативи ГО «Побратим-Схід» виконавчий комітет Канівської міської ради організував щорічний футбольний турнір, присвячений захисникам України, – учасникам антитерористичної операції.

Цього разу в змаганнях брали участь юнаки 2003-2004 років народження. Це команди з Канева, Черкас, Миронівки (Київська обл.), Яготина (Київської обл.), Степанець (Черкаська обл.) і Лебедина (Черкаської обл.).

На урочистому відкритті заходу хвилиною мовчання присутні згадали всіх, хто загинув, відстоюючи незалежність і цілісність нашої держави. Також капітани команд і представники ГО «Побратим-Схід» поклали квіти до пам’ятного знаку Героїв АТО.

Привітав юних футболістів військовий комісар Канівського об’єднаного міського військового комісаріату Віталій Орел.

- За 6 хвиль мобілізації Канівським військкоматом було призвано понад 400 осіб, близько 200 – уклали контракт на проходження військової служби. Утім, на жаль, 8 наших земляків з цієї війни додому не повернулися. Вони віддали найцінніше – життя – за нашу державу, її незалежність, за наш мир та спокій, - сказав В.Орел.

Напутні слова спортсменам пролунали від головного судді турніру Михайла Варварського, представника ГО «Побратим-Схід» Миколи Порожнього, депутата Канівської міської ради Юрія Гамалія, директора ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Ольги Форостяної та інших.

Користуючись нагодою, керівник місцевого підприємства вручила представникам ГО «Побратим-Схід» сертифікат на 11 тис.грн. для допомоги воїнам на сході.

Упродовж двох днів на полі канівського міського стадіону тривали запеклі ігри. Зрештою, за результатами футбольних матчів, переможців та володарів кубку Канівського ІІ-го міжобласного дитячо-юнацького футбольного турніру пам’яті героїв АТО було визначено. Відтак, 5 місце посіла команда-господар - ДЮСШ (м.Канів), 4 місце - команда ДЮСШ «Колос» (Канівський р-н), 3 місце – ЛНЗ (с.Лебедин), 2 ДЮСШ (м.Миронівка), 1 місце – ДЮСШ (м.Яготин). Усі футболісти отримали нагороди і подарунки.

 

  Друк статті