Оголошується міський фотоконкурс «Мій батько – захисник України»


Повернутись

Канівським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться фотоконкурс «Мій батько – захисник України», який присвячений до Дня захисника України.

Учасниками конкурсу можуть бути члени сімей учасників антитерористичної операції, учасників бойових дій, військовослужбовців. При підведенні підсумків будуть визначені дві вікові категорії - діти та дорослі. Роботи мають відображати захисників Вітчизни в сімейному оточенні або на місці служби.

Кожен учасник може надіслати не більше п’яти робіт.

Журі приймає заявки до 10 жовтня  2017 року та визначає переможців.

Конкурсні фотороботи надаються у друкованому вигляді у форматі 13x18 або 15х21см (фотознімки мають бути якісні у кольоровому, або чорно - білому виконанні). Роботи подаються роздруковані (в окремих випадках в електронному вигляді), на зворотному боці яких зазначаються:

а) назва роботи;

б) прізвище автора.

Заявки від авторів подаються та заповнюються  в центрі соціальних служб на окремому бланку.

 Після завершення фотоконкурсу всі надіслані роботи будуть оформлені у міську пересувну фотовиставку, яка буде демонструватися на заходах до Дня захисника України, а надалі в міських закладах та установах. Переможці на святкуванні отримають грамоти та цінні подарунки.

Подати фотографії та отримати додаткову інформацію ви можете за адресою: вул. Шевченка,49 (2 поверх), а також за тел. 3-42-09,  3-12-22.

Наші адреси:kaniv-mcsssdm@ukr.net

https://www.facebook.com/kanivmcsssdm/

  Друк статті