Черкаська обласна філармонія влаштувала справжній концерт для освітян Канева й району


Повернутись

 

Традиційно в першу неділю жовтня освітяни відзначають своє професійне свято – День працівників освіти або День учителя, який цьогоріч припадає на 1 жовтня. Канівських представників галузі, що сіє нове, добре і прекрасне, вітали у вівторок, 26 вересня ц.р.

Урочисті заходи з нагоди свята проходили в міському будинку культури, де зібралися разом педагоги міських і районних навчальних закладів. Вітали вчителів і працівників освіти заступник Канівського міського Наталія Матінова, заступник голови Канівської РДА Тетяна Жівотова, голова Канівської організації профспілки працівників освіти і науки України Іван Попенко.

- Напередодні вашого професійного свята хочу подякувати вам за вашу кропітку працю, за ваш неспокій, за бажання рухатися вперед, творчий підхід і готовність до інновацій. Впевнена в тому, що більшість із вас, хто обрав цю сферу діяльності, прийшли в галузь освіти за покликом своєї душі. Свідченням цьому є незмінно високий стабільний рівень наших навчальних закладів на рівні Черкаської області і досягнення ваших учнів і вихованців, - сказала у вітальному слові Н.Матінова.

Освітянам, які протягом року визначилися найкращими здобутками та заслугами, представники влади вручили грамоти і квіти.

Утім, найбільший подарунок чекав винуватців свята попереду, адже саме для них цього дня до Канева завітали артисти із Черкаської обласної філармонії. Яскравий концерт із українськими піснями, живою музикою та майстерним виконанням байок подарували ансамбль народної пісні «Росава»,  тріо бандуристок «Вербена» і голова Черкаська обласної організації національної спілки письменників України Володимир Ткаченко. А насамперед гості з Черкас подарували канівським освітянам відчуття справжнього свята.

 

  Друк статті