Канівські комунальники готуються до осінньо-зимового періоду


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Відповідну інформацію депутатам Канівської міської ради доповідала начальник відділу з питань ЖКГ, інфраструктури та енергоефективності Тетяна Стадник у ході останньої сесії 26 вересня ц.р.

Так, у КП «Теплових мереж» повідомляють, що станом на 1 вересня ц.р. усунено 9 поривів, які були виявлені під час гідравлічних випробувань; замінено 464 м.п. трубопроводів теплових мереж; виконано ремонт та ревізію 542 одиниць запірної арматури на тепломережах. Проведено закупівлі попередньо ізольованих труб сумарною протяжністю 440 м. п. для виконання заходів інвестиційної програми на 2017 рік. З них повністю прокладено 88 м. п. Загальна вартість робіт по модернізації теплових мереж в рамках інвестиційної програми складає 1 584,9 тис. грн. Виконано робіт по заміні теплових мереж на суму 567,402 тис. грн. На котельнях підприємства також виконані роботи з ремонту обладнання на суму 158 тис. грн.

Засобами обліку теплової енергії оснащено 79 будинків комунальної власності (всього встановлено – 88 лічильників), що становить 77,2 % оснащеності.  Закуплено та проводяться монтажні роботи по установці 22 теплових лічильників в рамках виконання інвестиційної програми на 2017 рік. Після їх установлення стан оснащення  житлових будинків тепловими лічильниками буде становити 97 %.

У КП «ЖЕК» до осінньо-зимового періоду підготовлено 87 житлових багатоповерхових будинків, на яких, зокрема, проведено ремонт покрівлі – 1364 м2, ремонт 13 опалювальних внутрішньо-будинкових систем, ремонт 5 внутрішньо-будинкових систем холодного водопостачання, ремонт 6 систем внутрішньо-будинкової каналізаційної мережі, ремонт 1 системи внутрішньо-будинкової зливової (дощової) каналізації, ремонт 8 електрощитових.

Всього на підготовку житлового фонду до опалювального періоду використано 1,5 млн. грн. Сюди також входить заміна вікон на металопластик в 4-х житлових будинках, заміна ламп освітлення сходових клітин в 11-ти будинках. Виконано капітальний ремонт ліфтів на суму – 150,0 тис. грн. та реконструкцію диспетчерських систем на суму 140 тис. грн. В цілому акти та паспорти готовності до опалювального періоду оформлено на 87 житлових будинках, які обслуговуються КП «ЖЕК», 22 ОСББ та 8 ЖБК.

У КП «Місто» повідомляють, що з минулого року залишилось 180 тонн соляно-піщаної суміші, якого вистачить на тиждень безперервної роботи при снігопаді та ожеледі. Утім, до кінця місяця буде закуплено 300 тонн гранвідсіву, 800 тон піску для виготовлення протиожеледної суміші. Також в рамках підготовки до осінньо-зимового періоду проведено поточний ремонт наявних автомобілів та техніки проведено на 95,0 тис. грн.

Разом з тим, як повідомляють комунальники КП «Місто», гостро стоїть питання придбання екскаватора (орієнтовна вартість 600,0 тис. грн.) для приготування та навантаження піщаносоляної суміші та очищення доріг від злежаного снігу і у важкодоступних місцях, бо наявному на балансі підприємства екскаватору більше сорока років. Також необхідно придбати снігоочисну машину (вартістю до 1000,0 тис. грн.) оскільки практика останніх років показує, що однієї снігоочисної машини недостатньо.

КП «Управління ВКГ» на виконання заходів по підготовці до осінньо-зимового періоду було використано 1106311,3 грн. (в тому числі  бюджетних коштів 315008 грн.). Так, службою водопостачання по підготовці до осінньо-зимового періоду з травня по вересень ц.р. були виконано перекладку трубопроводу, виконано поточні ремонти на свердловинах, придбано та замінено 2 глибинних насоса; виконано поточні та капітальні роботи на ЦТП, ВНС.

Службою водовідведення були виконані наступні роботи: ремонт колектора по вул. Енергетиків, капітальний ремонт КНС № 3 та №4, монтаж вентиляційної системи на КНС №1, №3, №4, ремонт каналізаційної мережі мулової насосної станції  тощо.

  Друк статті