Учителька Канівської гімназії імені Івана Франка отримала Черкаську обласну премію Олександра Захаренка


Повернутись

У неділю, 1 жовтня ц.р., працівники освіти відзначали своє професійне свято. В Каневі урочисті заходи з нагоди Дня працівників освіти проходили 26 вересня ц.р. Наступного дня делегація з міста взяла участь у святкових заходах до Дня працівників освіти, які проходили в обласному центрі.

Так, у залі Черкаської обласної філармонії зібралися представники обласної влади, керівники органів управління освітою, методичних кабінетів, дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладів тощо.

Вітали «винуватців» свята перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації Віталій Коваль, заступник голови Черкаської обласної ради Вадим Гайович, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський, голова обкому профспілки працівників освіти і науки України Ольга Жалдак та інші.

Творчі колективи обласної філармонії, загальноосвітніх, вищих та позашкільних навчальних закладів Черкас та області підготували педагогам святковий концерт «Покликані творити майбуття». Однак кульмінацією заходу стало урочисте нагородження цьогорічних лауреатів Черкаської обласної премії імені Олександра Захаренка, яка щорічно  присуджується до професійного дня вчителів.

Цьогоріч серед лауреатів було відзначено і канівських педагогів. Так,  за особливі заслуги у навчанні і вихованні учнів, формування національних і загальнолюдських цінностей, громадянського суспільства, утвердження національної ідеї, патріотизму та демократії обласну премію ім.О.А.Захаренка було присуджено вчителю словесності Канівської гімназії ім.І.Франка Наталії Леонідівні Бондаренко.

Нагадаємо, премія імені О.Захаренка заснована рішенням Черкаської обласної державної адміністрації в 2007 році з нагоди 70-річчя видатного черкасця, Народного вчителя СРСР та УРСР Олександра Захаренка з метою увіковічення його ім’я та піднесення ролі і авторитету педагога в суспільстві, заохочення педагогічних працівників до творчої результативної праці, підвищення престижності вчительської професії в області. Щорічно присуджується 10 премій.

  Друк статті