Медична реформа: Канів обирає свого представника до Госпітальної ради


Повернутись

Про це повідомила головний лікар Канівської ЦРЛ Віра Шапошник в ході апаратної наради для представників структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради та комунальних підприємств міста, що проходила в залі засідань будинку рад у п’ятницю, 6 жовтня ц.р.

Нагадаємо, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів Україні «Про затвердження переліку та складу госпітальних округів», територію Черкащини поділили на 5 госпітальних округів. Відтак, медичні заклади м.Канів та Канівського району відтепер відносять до Черкаського госпітального округу. Також сюди увійшли саме місто Черкаси, Черкаський та Чигиринський райони.

- Наразі формується госпітальна рада Черкаського госпітального округу, - сказала В.Шапошник.

У наказі Міністерства охорони здоров’я України від 20.02.2017 року №165 «Про затвердження Примірного положення про госпітальний округ» роз’яснюється, що госпітальна рада є дорадчим органом, створеним учасниками госпітального округу для визначення проблемних питань, координації дій, розробки пропозицій та рекомендацій щодо реалізації на рівні госпітального округу державної політики у сфері охорони здоров’я, а також щодо організації та фінансування медичної допомоги в госпітальному окрузі.

За словам головного лікаря Канівської ЦРЛ, загалом до Госпітальної ради увійдуть 14 членів – представників різних районів. З них – 6 за Черкащиною (місто Черкаси і Черкаський район), Канівщина матиме 3-х представників (м.Канів, Канівський р-н і Степанецька ОТГ). У разі утворення Ліплявської ОТГ буде ще 1 представник від них.

- Закономірно, що кожен представник насамперед буде дбати про своє місто і свій район. Тому нам треба обрати такого члена Госпітальної ради, щоб міг боротися за наш Канів і виборювати, - наголосила В.Шапошник.

Заступник міського голови Наталія Матінова додала, що профільна депутатська комісія вже обговорювала це питання й потенційних кандидатів. Найвірогідніше, що представника від міста Канів, який увійде до складу Госпітальної ради, буде визначено вже на наступному засіданні виконавчого комітету Канівської міської ради, що планується на середу, 11 жовтня ц.р.

  Друк статті