Пенсіонерам, які у жовтні вже отримали пенсію, проведуть доплати

З 1 жовтня ц.р. вступила в дію нова пенсійна реформа. Так, днями Президент України Петро Порошенко підписав закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».

Нагадаємо, 3 жовтня ц.р. за відповідний законопроект, який входить до пакету пенсійної реформи, проголосувала Верховна Рада України.
Прийнята пенсійна реформа передбачає підвищення пенсій уже з 1 жовтня ц.р. Утім, люди отримують свої пенсії в термін з 3-го по 25-е число щомісяця. Тобто значна їх частина отримала кревні без підвищення. В управлінні Пенсійного фонду пенсіонерів заспокоюють – усім будуть проведені доплати.
Ті, кому пенсія, відповідно до нового законодавства буде збільшена на 140 грн. і більше, отримають дорахування вже найближчим часом. Відповідні відомості вже підготовлено. А пенсіонери, яким пенсія зросте на суму до 140 грн., також отримають свої кошти, але в листопаді.
Усі роз’яснення, які стосуються нової пенсійної реформи, будуть оприлюднені згодом.