Виконавчий комітет обрав представника від Канева до складу Госпітальної ради


Повернутись

У середу, 11 жовтня ц.р., на черговому засіданні виконавчого комітету Канівської міської ради було ухвалено відповідне рішення «Про делегування представника м.Канева до складу Госпітальної ради Черкаського госпітального округу».

Нагадаємо, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів Україні «Про затвердження переліку та складу госпітальних округів», територію Черкащини поділили на 5 госпітальних округів. Відтак, медичні заклади м.Канів та Канівського району відтепер відносять до Черкаського госпітального округу. Також сюди увійшли саме місто Черкаси, Черкаський та Чигиринський райони.

Наразі формується Госпітальна рада Черкаського госпітального округу. У наказі Міністерства охорони здоров’я України від 20.02.2017 року №165 «Про затвердження Примірного положення про госпітальний округ» роз’яснюється, що госпітальна рада є дорадчим органом, створеним учасниками госпітального округу для визначення проблемних питань, координації дій, розробки пропозицій та рекомендацій щодо реалізації на рівні госпітального округу державної політики у сфері охорони здоров’я, а також щодо організації та фінансування медичної допомоги в госпітальному окрузі.

- З 14 членів, які увійдуть до Госпітальної ради, 1 представник – за Каневом, - заважила  заступник міського голови Наталія Матінова. - Також по одному представнику матимуть  Канівський р-н і Степанецька ОТГ. Для того, щоб наше місто представляти професійно і компетентно пропонуємо делегувати до складу Госпітальної ради радника Канівського міського голови Миколу Москальця.

Члени виконкому кандидатуру Миколи Васильовича підтримали і проголосували зав відповідний проект рішення.

  Друк статті