Знай наших: випускниця канівської школи здобула перемогу в престижному конкурсі


Повернутись

У щорічному конкурсі Київської Політехніки в номінації «Молодий викладач – дослідник» перемогу отримала доцент кафедри теплотехніки та енергозбереження ТЕЕ Ірина Суходуб, випускниця 2004 р. Канівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Ще під час навчання в КПІ, у 2008 році вона стала переможницею Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Енергетичний менеджмент». Магістерська робота Ірини була виконана у тісній співпраці з відомою компанією «Mitsubishi  Electric».

І.Суходуб – автор 40 наукових праць, в тому числі, трьох монографій та двох статей у міжнародних журналах.

Всьому цьому передувала наполеглива робота з вивчення основ наук у Канівській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов, яку Ірина  закінчила у 2004 році. Ще в школі дівчина гарно навчалася, творчо працювала та цікавилася новинками науки, літератури і вивченням іноземних мов. Її наполегливість, працелюбність, бажання вчитися показували неабиякий результат. Вона була переможцем шкільних олімпіад з багатьох предметів, брала активну участь у роботі шкільного соціально-психологічного театру «Ексклюзив», школу закінчила із золотою медаллю. Також учениця була Президентом шкільного парламенту.

- Обдарована дитина з високим навчальним потенціалом та творчими здібностями, всебічно розвинена, з широким кругозором, гарними людськими якостями дівчина завоювала прихильність однокласників та повагу вчителів, - згадує класний керівник Людмила Федорівна Калашнік.

Ми пишаємося і віримо, що Ірина з гордістю говорить, що першим навчальним закладом, яка підтримала і дала дорогу в життя була, є і залишається наша школа.

Наразі Ірина Олегівна – один з організаторів Всеукраїнської олімпіади з енергетичного менеджменту, тренінгів для студентів англійською мовою; відповідає за міжнародну діяльність кафедри, керує науковим гуртком. Вона є дуже відповідальним і уважним куратором, завжди надати добру пораду та активну допомогу студентам. За її добрий характер, розум і чуйність до людей її поважають і цінують в колективі.

Людмила Калашнік, класний керівник

Валентина Мартинович, директор школи

  Друк статті