Цьогоріч за перемогу у конкурсі «Громадський бюджет» м.Канів змагатимуться 7 проектів


Повернутись

До голосування за подані проекти на Громадський бюджет залишились лічені дні. У вівторок, 24 жовтня ц.р., комісія з питань Громадського бюджету в місті Канів остаточно розглянула подані на конкурс проекти та узгодила всі нюанси.

Нагадаємо, на попередньому засіданні, 27 вересня ц.р., члени комісії зняли з участі в конкурсі міських ініціатив два проекти - «Спрощення процедури реєстрації місця проживання та видачі довідок про склад сім’ї» та «Басейн для дітей», оскільки відповідно до п.9.11 Положення про Громадський бюджет, якщо проект передбачає фінансування, ремонт та придбання інвентарю та обладнання для бюджетних установ, комісія може прийняти рішення про відмову у прийнятті такого проекту.

Відтак, розглянувши всі проекти та заслухавши авторів, комісія ухвалила рішення про допуск до наступного етапу Громадського бюджету – голосування – 7 проектів. Це, зокрема, проекти, вартістю до 300 тис.грн.   «Побудуємо спортивне майбутнє молоді міста», який передбачає облаштування нового спортивного залу в сучасному стилі для популяризації різних видів єдиноборств в місті Каневі серед молоді на безкоштовній основі; «Місце побачень у парку над Дніпром» - проект пропонує розмістити на набережній річки Дніпро кований креативний ексклюзивний арт-об’єкт «Про кохання», а біля нього ковані гойдалки, лавки, ліхтарі та парковий годинник.

Серед мікропроектів подано такі пропозиції: «Маркування веломаршрутів «Наддніпрянські ровертури», у рамках якого пропонується провести в Каневі повне маркування двох веломаршрутів; «Безпечний пішохідний перехід із світлофором» - проект передбачає встановлення на пішохідних переходах освітлювального знаку «Пішохідний перехід» та мигаючого жовтого світлофора; «Оновлений ФСК «Спарта» - цей проект дасть змогу провести ремонт у спортивному клубі «Спарта»; «Сонячний годинник дружби» біля фонтану» - встановлення малої архітектурної форми «Сонячний годинник дружби», який буде нагадувати про 25 років співпраці споріднених міст Канев - Фірзен; «Перша велодоріжка у Каневі» - відокремлення частини дороги на набережній для пересування велосипедистів. Кошторис мікропроектів складатиме до 50 тис.грн.

Загалом відповідно до рішення Канівської міської ради «Про громадський бюджет міста Канева на 2018-ий рік», загальний обсяг бюджету участі складає 450 тис.грн.

Голосування за улюблені проекти стартує вже наступного тижня.

  Друк статті