Затверджено нові тарифи на послуги канівського комунального підприємства «Міський ринок»


Повернутись

Цікаве на цю тему:

У середу, 25 жовтня ц.р., члени виконавчого комітету ухвалили рішення «Про затвердження тарифів на утримання торгівельного місця та інших послуг на ринку», яким затвердили нові тарифи на послуги КП «Міський ринок» м.Канів.

В.о. керуючого справами виконавчого комітету Володимир Святелик, повідомив, що відповідно до розпорядження Канівського міського голови Ігоря Ренькаса було створено спеціальну комісію за участі представників структурних підрозділів виконкому та депутатів міськради, яка вивчала необхідність такого кроку.

- Підприємці, які працюють на ринку, про підвищення тарифів уже знають, - наголосив В.Святелик. – На одне із засідань комісії їх також запрошували, але ніхто не прийшов. Усі норми процедури підвищення тарифів дотримано.    

Зважуючи усе вищезазначене та керуючись кошторисом доходів та витрат КП «Міський ринок» на 2017 рік, планом надходжень коштів КП та калькуляції ставок торгових місць, виконавчий комітет вирішив підтримати більшістю голосів підвищення тарифів комунального підприємства. 

Відтак, абонементна щомісячна плата для осіб, торгуючих на ринках м.Канів, відтепер становить 21,00 грн. за 1 кв. м. території; абонементна щомісячна плата для торгівельних місць, на яких не здійснюється діяльність більше 1 місяця – 18,00 грн. за 1 кв. м. території; одноразова торгівля – 6,00 грн. за 1 кв.м. території/день; бронювання торгового місця – 6,00 грн. за 1 одиницю/день; прокат санітарного одягу – 3,00 грн. за 1 одиниця/день.

  Друк статті