Автобусний маршрут №2 поновить вечірній рейс до Канівського природного заповідника


Повернутись

Цікаве на цю тему:

На розгляд виконавчого комітету в ході чергового засідання в середу, 25 жовтня ц.р., виносився проект рішення «Про внесення змін до графіку руху на міському автобусному маршруті загального користування №2 в м.Каневі», яким, зокрема, передбачалося встановити кінцевою зупинкою рейсу о 16.год 35 хв. «Музей Т.Шевченка», що біля підніжжя Тарасової гори. В попередньому варіанті автобус рухався далі  до Канівського природного заповідника.

Як повідомив в.о. керуючого справами виконавчого комітету Володимир Святелик, керівництво місцевого перевізника ТОВ «М+М» звернулося до виконавчого комітету з проханням внести зміни до діючого графіку та розкладу руху міського маршруту, оскільки останні кілька місяців ввечері автобус їде порожнім.

- Зранку автобус заповнений, а от ввечері - жодної людини, - наголошує директор ТОВ «М-М» Євгеній Маланчев.

Представники заповідника натомість пояснюють, що влітку проблема постала через те, що люди були у відпустках, а дехто їздив власними автомобілями. Наразі ж добираються хто як може – на таксі, автомобілями, велосипедами… Дехто йде пішки до найближчої зупинки, що біля Тарасової гори.

- Утім, темніє дедалі раніше, тротуарів немає, освітлення теж... Тому це аварійно небезпечно, - говорять представники заповідника та просять поновити маршрут.

Перевізник піти на зустріч працівникам Канівського природного заповідника погодився, але за умови гарантованої наявності пасажирів.

- З 26 жовтня ц.р. вечірній рейс до природного заповідника буде, - заявив директор ТОВ «М+М» Є.Маланчев.

Оскільки сторони конфлікту дійшли згоди, то проект рішення на голосування не ставився.

  Друк статті