Депутати не підтримали звіт директора КП «Туристичний інформаційний центр»


Повернутись

26 жовтня ц.р. перед депутатами Канівської міської ради про свою роботу звітував директор КП «Туристичний інформаційний центр» Яків Прогнімак.

У членів депутатського корпусу накопичилося багато запитань і навіть претензій до доповідача.

- Я не очолив підприємство, яке вже функціонувало. КП «Туристичний інформаційний центр» було створено з нуля, - наголосив Я.Прогнімак. – Світова і європейська практика підтверджують, що подібні заклади успішно функціонують за підтримки фінансування 50/50. Утім, наше підприємство 2,5 роки працювало без жодної підтримки. У травні ц.р. було ухвалено програму про розвиток туризму в місті Канів, в якій передбачалося, зокрема, й виділення фінансування КП. Відтак, останні півроку ми маємо підтримку від міста.

Депутати ж цікавилися, який дохід керівник отримував від прокату велосипедів, від послуг комп’ютерної техніки, скільки туристів користувалося послугами КП тощо.

- Туристичний інформаційний центр створювався з метою розвитку туристичної привабливості нашого міста, але це вимагає великих коштів. Проморолики, буклети, календарі – все це коштує недешево. Разом з тим підприємство працює. Як? Це вже інше питання. Утім, як ми цікавимося розвитком туризму, як допомагаємо – такий маємо і результат, - висловив свою думку голова бюджетної комісії Володимир Коржов та запропонував визнати звіт Якова Івановича задовільним.

Однак, коли проект рішення «Про звіт директора КП «Туристично-інформаційний центр» Прогнімака Я.І. про роботу підприємства за 2016-2017 роки» поставили на голосування, його підтримали лише 12 членів депутатського корпусу. Відтак, рішення ухвалено не було.

Коментар Канівського міського голови Ігоря Ренькаса:

- Не буду заперечувати - у мене самого багато претензій до директора КП «Туристично-інформаційний центр». Втім, лише цього року було прийнято програму щодо розвитку туризму в Каневі. Вперше до цього підійшли серйозно, зважено. Було проведено чимало зустрічей за участі провідних фахівців галузі. І в результаті напрацювали детальний інструмент для подальшої роботи. В заходах реалізації програми на 2017 рік передбачено низку пунктів для виконання саме КП «Туристично-інформаційний центр», для яких не потрібно наявність додаткових приміщень. Та ні в звіті, ні в реаліях жоден захід не виконано. Думаю, що незатвердження звіту говорить про необхідність прийняття відповідних висновків.

  Друк статті