Канівцям пропонують навчитися створювати соціальні мультфільми


Повернутись

11-12 листопада в Черкасах перебуватиме команда всеукраїнського фестивалю анімації "Равлик-фест" з Бердянську. Аніматори проведуть для всіх бажаючих безкоштовний майстер-клас зі створення мультиплікаційних фільмів  на тему «Моє місто». 

Тема майстер-класу дозволить учасникам подивитись на своє місто по-іншому та присвятити йому аматорський мультфільм. Організатори запевняють, що для створення анімації не потрібні особливі знання чи навички – важлива любов для свого міста і бажання творити.
Участь в майстер-класі може взяти будь-яка людина в віці від 16 років, яка збере свою команду (до 4-х осіб) та зареєструє команду за посиланням https://goo.gl/7RpcZQ

В зв'язку з обмеженістю місць на майстер-класі організатори відберуть 4 команди, які візьмуть участь в навчанні. Пріоритет надаватиметься командам:
- які зможуть в подальшому навчити інших людей створювати анімацію;
- які представляють невеликі міста Черкаської області.

Організатори забезпечують витратні матеріали для створення мультфільмів, а учасникам з інших міст - проїзд та проживання в Черкасах. 
Майстер-клас організовано проектом "Київський діалог", який підтримує обмін цікавими громадськими практиками між різними містами України.
Зі всіма питаннями щодо участі контактуйте з координаторкою проекту "Київський діалог" в Черкаській області Тетяною Кавальчук cherkasy@kyiv-dialogue.org  або FB Tatsiana Kavalchuk
  Друк статті