У День української писемності та мови канівці писали радіодиктант


Повернутись

У четвер, 9 листопада ц.р., Україна відзначала День української писемності та мови. Традиційно цього дня Українське радіо проводить акцію написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Канівці також мали змогу долучилися до акції й взяти участь у написанні диктанту.

Так, о 12-й годині в залі засідань будинку рад для написання Всеукраїнського диктанту національної єдності зібралися працівники структурних підрозділів на чолі із заступником Канівського міського голови Наталією Матіновою, окремі депутати міської ради та активні жителі міста. Загалом - близько 30 осіб.

В ході написання диктанту учасники поринули у шкільні роки, згадуючи правила з української мови. До речі, це вже була 17 акція з написання радіодиктанту. Цього разу диктант мав назву «Наші пісні». У ньому, зокрема, йшлося про багатство української культури на народні пісні, що відомі далеко за межами Батьківщини. 

Низка заходів цього дня проходила і в навчальних закладах міста. Школярі й педагоги також писали радіодиктант, випускали стінні газети та плакати про історію виникнення та розвиток української мови, проводили загальношкільні лінійки з нагоди Дня української писемності та мови тощо. Натомість Канівська центральна бібліотека ім.Т.Шевченка підготувала виставку «Плекатимеш мову – цвістимуть слова».

  Друк статті