Канівські школярі змагалися у конкурсі знавців професій

Кожну молоду людину хвилюють питання: ким бути, як знайти головну справу свого життя, щоб отримувати моральне та матеріальне задоволення, а також, як уникнути помилок при виборі майбутньої професії та навчального закладу.

Насамперед необхідно володіти інформацією про перспективні, конкурентоспроможні на сучасному ринку праці професії – вважають фахівці  Канівського міськрайонного центру зайнятості та вже не один десяток років надають допомогу школярам Канівщини у виборі професії.
Так, 9 листопада ц.р. у приміщенні Канівської спеціалізованої школи I-III ступенів №6 з поглибленим вивченням іноземних мов відбувся профорієнтаційний змагальний захід «Калейдоскоп професій», який проходив в рамках акції «Випускник 2018». Уболівати за своїх друзів, учасників гри, прийшли випускники навчальних закладів міста.
Мета заходу – формування у молоді установки на власну активність самопізнання, як основи вибору професії, ознайомлення зі світом професій, розширення кругозору щодо змісту і вимог професії до людини.
Три команди-учасниці шкіл міста: гімназія імені Івана Франка, загальноосвітня школа  I-III ступенів №3, Канівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ступенів протягом всього заходу дарували глядачам яскраву гру і хороший настрій.

У ході гри школярі продемонстрували неабиякі творчі здібності, оригінальність,  артистизм, чудове почуття гумору, глибоко розкрили суть професій.
Компетентне конкурсне журі в складі Валентини Мартинович, Анни Карпушенко, Ольги Бровко та Максима Перехреста визначило переможців у номінаціях.
Всі учасники дійства за яскраву гру і незабутні враження отримали від служби зайнятості подарунки.
Організатори заходу – Канівський міськрайонний центр зайнятості, відділ освіти Канівського міськвиконкому доклали максимум зусиль, щоб свято вдалося та згодом мало гідне продовження.
Інформує Канівський міськрайонний центр зайнятості