У Каневі працюють над розробкою плану економічного розвитку міста


Повернутись

У понеділок, 13 листопада ц.р., в приміщенні КП «Авто-ріка» відбулося перше засідання робочої групи щодо розробки плану економічного розвитку м.Канів до 2020 року у рамках проекту «Мери за економічне зростання».

Нагадаємо, 4 травня ц.р. міський голова Ігор Ренькас, уповноважений Канівською міською радою, підписав угоду в рамках ініціативи «Мери за економічне зростання». У зв’язку з цим Канівська міська рада зобов’язується тісно співпрацювати з діловими колами та громадським суспільством з метою прискорення стійкого місцевого економічного розвитку та створення нових робочих місць.

У заході взяли участь Канівський міський голова І.Ренькас, представники структурних підрозділів виконавчого комітету, громадських організацій, місцевих підприємств, депутати міської ради, приватні підприємці, місцеві активісти та інші.

- Канів – підписант угоди мерів і одне із міст, що приєдналися до ініціативи «Мери за економічне зростання» у першій 20-ці, – повідомив І.Ренькас. – Тепер разом із бізнесом та громадськістю міста нам треба розробити дієвий план економічного розвитку, який стане поштовхом для розвитку економіки і зайнятості населення.

Представник управління економічного розвитку Людмила Ходневич презентувала присутнім проект «Мери за економічне зростання» (М4EG). Потому начальник управління економічного розвитку Олена Жорнова ознайомила всіх із покроковим планом розробки економічного розвитку міста Канів. Зокрема, вона пояснила, для чого потрібен новий план і на що він має бути направлений передусім.

- План економічного розвитку має бути обмежений по змісту. Він повинен бути коротким та ясним, і націлений на досягнення результатів. Окрім того план передбачає моніторинг цих результатів (процес реалізації, підсумки), - розповіла О.Жорнова.

Також в ході дискусії учасники круглого столу обговорили актуальні проблеми у розвитку міста Канева та співпраці влади і бізнесу, зокрема, порушили питання щодо розвитку підприємництва, залучення інвесторів та розвитку туризму в місті.

Насамкінець всі присутні заповнили анкети, де дали свою оцінку співробітництву на місцевому рівні, потреби приватного сектора у сфері земельних ресурсів тощо.    

  Друк статті