Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту: „Правила утримання домашніх та інших тварин і поводження з ними у м. Канів”


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Проект регуляторного акту передбачає затвердження/встановлення правил утримання домашніх та інших тварин і поводження з ними у м. Канів. Для розгляду та прийняття відповідного регуляторного акту просимо суб'єктів господарювання та громаду міста взяти активну участь у процесі обговорення проекту рішення виконкому «Правила утримання домашніх та інших тварин і поводження з ними у м. Канів».

Проект рішення та відповідний аналіз регуляторного впливу до проекту розміщено на сайті www.kaniv-rada.gov.ua, розділ Прозоре місто / Регуляторна політика / Регуляторні акти. Зауваження та пропозиції просимо надавати в письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою м. Канів, вул. О. Кошового, 3 (виконавчий комітет Канівської міської ради) та м. Канів, вул.. О.Кошового, 2 (третій поверх управління з питань ЖКГ та екології).

 

Начальник відділу з питань ЖКГ,

інфраструктури та енергоефективності                               Куча В.В.

  Друк статті