Постійні депутатські комісії звітували про свою роботу в 2017 році


Повернутись

В ході останнього засідання сесії 30 листопада ц.р. депутати заслухали звіти голів постійних депутатських комісій.

Так, зокрема, про свою роботу в цьому році звітував голова комісії з питань законності, правопорядку, регламенту та депутатської етики Юрій Гамалій. За його словами, протягом звітного періоду було проведено 14 засідань регламентної комісії. Тричі – 17 лютого, 24 березня й 22 серпня ц.р. засідання зривалися у зв’язку з відсутністю кворуму.

Присутність членів комісії на засіданнях, що відбулися; Ю.Гамалій та В.Золін – 100% (14 засідань); О.Люлька – 78% (11 засідань); Р.Чалабієв  – 57% (8 засідань); В.Буряк– 0% (0 засідань).

В ході засідань комісією було розглянуто 70 питань, з яких 45 вносилися до проекту порядку денного чергових пленарних засідань.

Голова комісії з питань планування бюджету, фінансів, податків та підприємництва Володимир Коржов,  ознайомив із звітом роботи відповідної комісії. Так, за його словами за звітний період було проведено 13 засідань комісії, в яких взяли участь: В.Коржов, А.Волкович, О.Семеніст в 11-ти, Т.Кекух і В.Зубко - 9-ти, О.Куценко і О.Калніболоцький - 8-ми, Д.Ткаченко - 7-ми, Л.Курінна - 6-ти, В.Коломієць - 5-ти засіданнях.

На засіданні комісії було розглянуто більше 70 питань.

- Введення штатної одиниці енергоменеджера, проведення енергоаудиту та інших рішень міської ради дає надію отримати кредит від Європейського банку на суму більше 10 млн. євро для проведення комплексу енергоефективних заходів, що дасть змогу в подальшому отримати економію від зменшення витрат на опалення закладів бюджетної сфери, - відзначає В.Коржов. – Разом з тим проблемними залишаються питання проведення аудиту та аналізу по всіх головних розпорядниках коштів; утримання закладів освіти, на що йде значна частина бюджету міста; фінансування міського стадіону тощо.

Юрій Підгайний, який очолює постійну депутатську комісію з питань архітектури та будівництва, землекористування та екології прозвітував, що з початку ц.р. було проведено 12 засідань. Ю.Підгайний був присутній на 11 засіданнях; М.Майстренко – на 3-х; С.Засенко - на 12-ти;  Н.Горьова – на 7-ми; Є.Маланчев – на 8-ми; В.Туливітер – на 12-ти;  В.Хоменко – на 8-ми; О.Корнієнко – на 5-ти; Р.Шишка – на 10-ти засіданнях.

Комісією розглянуто більше 300 питань, по всім питаннях винесені пропозиції та рекомендації. Нерідко члени комісії активно долучались до обстеження земельних ділянок на місцевості. Позитивні рекомендації було надано щодо затвердження міської Програми створення (оновлення) містобудівної документації у м. Каневі на 2017 – 2019 роки та щодо затвердження нової форми типового договору оренди земельної ділянки. Також комісією був підтриманий проект рішення щодо готовності Канівської міської ради до освоєння 6,7 млн грн на реконструкцію міського полігону твердих побутових відходів та про затвердження Програми створення та розвитку містобудівного кадастру на території м. Канева на 2017 – 2020 роки.

Окрім того, комісією детально вивчалися проекти рішень щодо затвердження містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану міста Канева Черкаської області» та про затвердження плану зонування території (зонінгу) м. Канева.

Також комісія порушувала питання щодо будівництв, які ведуться на території м. Канева без належно оформленої містобудівної документації.

Натомість Микола Козин поінформував про хід роботи цьогоріч комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, спорту та молодіжної політики. Так, за звітний період комісія провела 10 засідань, в ході яких було розглянуто 42 питання. Зокрема, вивчалися питання своєчасного обов’язкового медичного профілактичного огляду учнів навчальних закладів, стану навчально-тренувальних занять в групах спортивної школи, дотримання теплового режиму в осінньо-зимовий період, санітарно-гігієнічних умов, наявність медичного контролю. Також комісія бере участь в процедурі приймання-передачі лікарських засобів виконавчому комітету Канівської міської ради від Благодійної організації «Благодійний фонд «Фармварта». Вивчали члени постійної депутатської комісії й умови праці, матеріального забезпечення кабінету лікувальної фізкультури Канівської ЦРЛ та специфіку діяльності територіального центру соціального обслуговування тощо.

Депутат Євгеній Бакум ознайомив із звітом постійної комісії з питань транспорту, зв’язку та комунальної власності. Насамперед він повідомив, що на сьогодні комісія нараховує усього 4-х членів: заступник голови комісії - В.Куча, члени комісії: В.Тертичний, В.Малінський, Є.Бакум. Немає навіть голови комісії. Відтак, запропонував депутатам долучатися до роботи. Загалом протягом року комісія збиралася 16 разів. Показник відвідування: В.Чиж – 8 засідання, 50%;  В.Куча - 16 засідань, 100%; Л.Дробот  – 9 засідання, 100%; В.Тертичний – 14 засідань, 87%; Є.Бакум – 13 засідань, 80%, В.Малінський – 9 засідань, 56%.

На засіданнях комісії детально вивчався стан сфери теплопостачання, проблеми питної води в окремих мікрорайонах, заміни трубопроводів, вуличного освітлення, роботою комунальних підприємств в цілому. Загалом було розглянуто близько 90 питань.

Заслухані звіти депутати взяли до відома. Утім, не підтримали звіт голови комісії з питань законності, правопорядку, регламенту та депутатської етики Юрія Гамалія. В ході голосування відповідний проект рішення підтримали 14 депутатів, 1 висловився проти, 8 утрималося.

  Друк статті