Про відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ої річниці з дня виводу військ з території Афганістану

Цікаве на цю тему:

Від  10.02.2020 № 48-р

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання  рішення Канівської міської ради від   24.01.2019   №  14-25 «Про затвердження в новій редакції Програми розвитку культури Канівської об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2016-2020 роки»:

1. Затвердити план заходів щодо відзначення 31-ої річниці з дня виводу військ з Республіки Афганістан та вшанування учасників бойових дій на території інших держав у м. Каневі згідно з додатком 1.

2. Затвердити склад організаційного комітету з підготовки та проведення у м. Каневі заходів щодо відзначення 31-ої річниці з дня виводу військ з Республіки Афганістан згідно з додатком 2.

3. Начальнику відділу   організаційно-кадрової та   інформаційної роботи Ткаченку С.В.:

• інформувати структурні підрозділи виконавчого комітету Канівської міської ради, установи, підприємства та громадськість міста про заходи щодо відзначення  30-ої річниці з дня виводу військ з Республіки Афганістан та вшанування учасників бойових дій на території інших держав у м. Каневі та організувати висвітлення у засобах масової інформації проведення заходів.

• звернутися до Канівського відділення поліції Золотоніського відділу Головного управління щодо охорони громадського порядку, Канівського райвідділу управління ДСНС України в Черкаській області та до Черкаського центру  екстреної медичної допомоги  щодо  забезпечення  чергування працівника медичної допомоги  під час проведення  заходів.

1. Директору КП «Місто» Шайдарову Д.О. провести упорядкування території у сквері воїнів-інтернаціоналістів до 15.02.2020.

2. Відділу бухгалтерського обліку (Шишка В.А.) забезпечити оплату витрат на проведення заходів відповідно до поданих рахунків.

3. Працівникам (згідно зі списком в додатку 3), задіяним в проведенні заходів надати додаткові дні відпочинку протягом ІІ кварталу 2020 року .

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Матінову Н.А.

Виконуючий обов’язки

міського голови                                                                              Сергій ТКАЧЕНКО

Труфанова

до розпорядження міського голови

від _____________ №_____

ПЛАН ЗАХОДІВ

1.Упорядкувати пам’ятний знак загиблим учасникам бойових дій на території інших держав у сквері воїнів-інтернаціоналістів біля клубу-музею ветеранів війни і праці.

війни і праці (Балан В.О.),

КП «Місто» (Шайдаров  Д.О.)

до 15.02.2020

2.Провести у школах міста тематичні заходи з висвітлення подій війни у Афганістані.

Відділ освіти (Голда Н.А.),

Канівська спілка ветеранів  Афганістану

(воїнів-інтернаціоналістів) ( Сахно А.П.)

Лютий 2020

1. Організувати виставку-реквієм:«Афганістан – то біль і смуток, чиєсь обірване життя» 14.02.2020 о 14.00 та відео-екскурс: «Хроніка афганської війни» 15.02.2010 о 14.00. в міській бібліотеці ім. Т.Г.Шевченка.

Міська бібліотека ім. Т.Г.Шевченка

(Ладутько О.Л.)

1. Організувати та провести мітинг, покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим учасникам бойових дій на території інших держав у сквері воїнів-інтернаціоналістів.

Відділ культури  та структурні підрозділи виконавчого комітету Канівської міської ради,

Канівська спілка ветеранів  Афганістану

(воїнів-інтернаціоналістів) ( Сахно А.П.),

Клуб-музей ветеранів

війни і праці (Балан В.О.)

15.02. 2020

1. Організувати виставку “Вони виконували військову присягу ” та відвідування поховань воїнів, які загинули в Афганістані і ветеранів, які померли після виведення радянських військ із Афганістану

війни і праці (Балан В.О.), Канівська спілка ветеранів  Афганістану

(воїнів-інтернаціоналістів) ( Сахно А.П.)

15.02.2020

Керуючий справами                                                            Володимир СВЯТЕЛИК

до розпорядження міського голови

від _____________ №_____

Склад організаційного комітету

з підготовки та відзначення 31-ої річниці з дня виводу військ з Республіки Афганістан та вшанування учасників бойових дій

на території інших держав у м. Каневі

Матінова Н.А.

заступник міського голови, голова організаційного комітету

Труфанова О.Г.

начальник відділу культури, заступник голови організаційного комітету

Прудка К.Г.

спеціаліст відділу організаційно-кадрової  та інформаційної роботи  , секретар організаційного комітету

Члени організаційного комітету:

Балан В. О.

-

директор клубу-музею ветеранів війни і праці

Вашкевич В.О.

-

виконуючий обов’язки  директора міського     будинку культури

Голда Н.А.

начальник відділу освіти

Лугін Ю.В.

-

начальник Канівського відділу Золотоніського відділення УМВС України в Черкаській області (за згодою)

Сахно А.П.

-

голова Канівської спілки ветеранів  Афганістану (воїнів- інтернаціоналістів) (за згодою).

Ткаченко С.В.

-

начальник відділу організаційно-кадрової та інформаційної  роботи

Шайдаров Д.О.