Про розширення заходів щодо запобігання загрози поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Канівської ОТГ


Повернутись

від 24.03.2020 № 70 "Про розширення заходів щодо запобігання загрози поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Канівської ОТГ"

 

Відповідно до статей 28, 29, 30, 32, 34, 38  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 19, 75, 76, 98 Кодексу цивільного захисту України, пунктів 30, 40 Положення про єдину державну систему цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.01.2014 № 11, пункту 14 Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.09.2015 № 775, постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України короновірусу COVID-19», Закону України від 17.03.2020 № 539-IX, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби COVID-19, розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації «Про керівника робіт та штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної із загрозою поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Черкаської області», протоколу № 9 засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської обласної державної адміністрації від 23.03.2020, розпорядження міського голови від 18.03.2020 № 109-р «Про забезпечення заходів щодо запобігання поширення на території Канівської ОТГ короновірусу та рішення виконавчого комітету Канівської міської ради від 12.03.2020 № 69 «Про заходи щодо запобігання поширенню на території Канівської ОТГ короновірусу COVID-19», виконавчий комітет Канівської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Призначити керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної із загрозою поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Канівської ОТГ (далі – керівник робіт), Канівського міського голову РЕНЬКАСА Ігоря Олександровича.
 1. Створити штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної із загрозою поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 (далі – штаб) та затвердити його персональний склад, згідно з додатком.
 1. Керівнику робіт та начальнику штабу діяти відповідно до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 26.12.2014 № 1406 «Про затвердження Положення про штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та видів оперативно-технічної і звітної документації штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.01.2015 за № 47/26492 та вимог чинного законодавства України.
 1. Для забезпечення сталої роботи штабу та комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Канівської міської ради, утвореної розпорядженням міського голови від 31.05.2017 № 217-р, дозволити використовувати оргтехніку апарату виконавчого комітету Канівської міської ради,  службові автомобілі виконавчих органів Канівської міської ради разом з використанням паливно-мастильних матеріалів. Штаб розмістити в кабінеті № 2 апарату виконавчого комітету Канівської міської ради, закріпивши за ним службовий телефон/факс № (04736) 3-29-03. Засідання штабу проводити в залі засідань будинку рад (вул.. Олега Кошового, буд. 3).
 1. З 24 березня 2020 року до окремого розпорядження міського голови перевести територіальну підсистему єдиної державної системи цивільного захисту Канівської ОТГ в режим діяльності в умовах надзвичайної ситуації.
 1. Штабу відпрацювати необхідні документи відповідно до вищевикладеного наказу Міністерства внутрішніх справ України від 26.12.2014 № 1406 «Про затвердження Положення про штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та видів оперативно-технічної і звітної документації штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації».
 1. Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради (Карпушенко Г. Г.) передбачити першочергове виділення додаткових коштів для фінансування заходів, спрямованих на запобігання виникнення та поширення короно вірусної інфекції COVID-19, у тому числі на виплату премії; стимулюючі виплати за складність, інтенсивність у роботі працівників соціальної сфери, які безпосередньо надають послуги вдома громадянам похилого віку, особам з інвалідністю та іншим, що перебувають у складних життєвих обставинах чи у групі ризику (60 років +); забезпечення засобами індивідуального захисту.
 1. Управлінню соціального захисту населення виконавчого комітету Канівської міської ради (Пилипенко А. Г.) визначитись з номером телефону «гарячої лінії», який розмістити на офіційному сайті Канівської міської ради, поширити у місцевих засобах масової інформації та дошках оголошень.
 1. З 00 годин 01 хвилини 25 березня 2020 року до моменту окремого розпорядження призупинити рух регулярних перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування № 1, № 2, № 4, №5.
 1. Управлінню соціального захисту населення виконавчого комітету Канівської міської ради (Пилипенко А. Г.) забезпечити введення режиму діяльності в умовах надзвичайної ситуації, які вважати форс-мажорними обставинами, та з 25 березня 2020 року призупинити до моменту окремого розпорядження виплату коштів авто перевізнику ТОВ «М+М» (Маланчев Є. С.) за перевезення пільгових категорій громадян Канівської ОТГ.
 1. Управління ЖКГ та екології виконавчого комітету Канівської міської ради (Стадник Т. П.) спільно з медичними закладами міста то ТОВ «М+М» розробити схему та маршрут руху автобусів, які з 25 березня 2020 року будуть здійснювати доставку медичних працівників, які проживають на території міста Канів, до місця роботи та у зворотному напрямку. Звернутись до диспетчерських служб таксі, які працюють на території міста ( 3-77-00, 3-40-40) з проханням підвозити медичних працівників міста до місця роботи та в зворотному напрямку на безоплатній основі.
 1. 24 березня 2020 року начальнику відділу бухгалтерського обліку виконавчого комітету Канівської міської ради (Шишка В. А.) здійснити замовлення пасажирського автотранспорту у ТОВ «М+М» для здійснення доставки медичних працівників до місця роботи та у зворотному напрямку. Проводити оплату по виставленим рахункам.
 1. Рекомендувати директору ТОВ «М+М» Маланчеву Є. С. зареєструвати пасажирський автотранспорт (автобуси), які будуть здійснювати доставку медичних працівників, як спеціальний транспорт. Виготовити відповідні трафарети для позначення зазначених вище автобусів.
 1. Зобов’язати ТОВ «М+М» забезпечити водіїв автобусів спеціальних рейсів засобами індивідуального захисту. Здійснювати щоденне вологе прибирання салонів автобусів із застосуванням дезінфікуючих розчинів.
 1. Керівникам медичних закладів міста Канів впродовж 24 березня 2020 року забезпечити своїх працівників, яких необхідно доставляти до місця роботи, відповідними довідками, які засвідчують їх причетність до роботи в медичних закладах міста і є підставою безкоштовного проїзду в спеціальному транспорті.
 1. Управлінню соціального захисту населення виконавчого комітету Канівської міської ради (Пилипенко А. Г.) здійснювати оплату коштів за автоперевезення пацієнтів Черкаської обласної лікарні – мешканців міста Канів, які проходять процедуру гемодіалізу відповідно до виставлених рахунків автоперевізниками (Кононенко В. В. та Бакум Є. В.).
 1. Медичним закладам, розташованим на території міста Канів (Горьова Н. В., Шапошник В. С.) ввести в дію алгоритм запровадження протиепідемічних заходів для запобігання поширенню COVID-19, схвалений Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 10 березня 2020 року.
 1. Продовжити проведення соціального діалогу з представниками бізнесу міста та Канівського району з метою залучення додаткових коштів для боротьби з поширенням короновірусної інфекції COVID-19.
 1. З 25 березня 2020 року зобов’язати власників торговельних точок на території Канівської ОТГ, які здійснюють роздрібну торгівлю дозволеними групами товарів:
 • реалізовувати продукти харчування попередньо розфасованими та упакованими в упаковку виробника машинним способом, з метою унеможливлення прямого контакту продуктів харчування з руками покупців;
 • продаж напоїв, в тому числі і кави, здійснювати лише на винос;
 • здійснювати контроль за дотриманням обмежень щодо перебування відвідувачів в торговельних приміщеннях із розрахунку - 1 особа на 10 м2 торгових площ;
 • забезпечити в торговельних приміщеннях нанесення графічної розмітки на підлозі біля кас для обмеження дистанції між відвідувачами у чергах не ближче 1,5 м.
 1. Комунальному підприємству «Місто» (Шайдаров Д. О.) продовжити обробку автобусних зупинок та дитячих майданчиків міста Канів дезінфікуючим розчином.
 1. Зобов’язати комунальне підприємство «Яблунівське» (Коваленко О. Г.) обробляти дезінфікуючим розчином автобусні зупинки та дитячі майданчики села Яблунів.
 1. Розглянути можливість придбання рулонної матерії «марля» щільністю 40~50 для пошиття захисних масок на обличчя для мешканців Канівської ОТГ.
 1. Начальнику відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи апарату виконавчого комітету Канівської міської ради Ткаченку С. В. оприлюднити текст цього рішення на офіційному сайті Канівської міської ради www.kaniv-rada.gov.ua .
 1. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

 

Міський голова                           Ігор РЕНЬКАС

Керуючий справами                 Володимир СВЯТЕЛИК

ПОГОДЖЕНО:

Начальник фінансового управління        Галина КАРПУШЕНКО

Начальник управління соціального захисту населення         Анатолій ПИЛИПЕНКО

Начальник управління ЖКГ та екології       Тетяна СТАДНИК

Виконувач обов’язків старости Яблунівського старостинського округу      Віктор ОГОРОДНИК

Начальник відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення       Микола ПОПЕНКО

Начальник юридичного відділу      Наталія ЛІСОВА

Додаток

до рішення виконавчого комітету Канівської міської ради

від 24.03.2020 № 70

 

Склад штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації,

пов’язаної із загрозою поширення гострої респіраторної хвороби

COVID-19

СВЯТЕЛИК Володимир

Керуючий справами виконавчого комітету Канівської міської ради, начальник штабу

ДИРЕНКО Іван

Заступник начальника штабу (за згодою)

ПОПЕНКО Микола

Начальник відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Канівської міської ради, секретар штабу

Члени штабу:

БАЛАНДЮК Анатолій

Начальник Канівського районного управління головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області (за згодою)

БРЕНЮК Олександр

Начальник відділу з питань ЖКГ, інфраструктури та енергоефективності Управління ЖКГ та екології

ГОНЧАРЕНКО Дмитро

 

заступник начальника 10  ДПРЧ  управління ДСНС України в Черкаській області

ГОРЬОВА Наталія

Директор Канівського центру первинної медико-санітарної допомоги

ДИЧЕНКО Богдан

Начальник Канівського відділу Управління ДСНС України в Черкаській області

КАРПУШЕНКО Галина

Начальник фінансового управління

КОВАЛЕНКО Олег

Директор КП «Яблунівське»

ЛІСОВА Наталія

Начальник юридичного відділу

ЛУГІН Юрій

Начальник Канівського  відділення поліції Золотоніського відділу Головного управління Національної поліції в Черкаській області підполковник поліції

ПЕЛИПАСЬ Максим

начальник 10  ДПРЧ  управління ДСНС України в Черкаській області

ПИЛИПЕНКО Анатолій

Начальник управління соціального захисту населення

ПЛАХА Анатолій

Канівське районне управління Головного управління держпродспоживслужби в Черкаській області Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (за згодою)

СТАДНИК Тетяна

Начальник управління ЖКГ та екології

ТКАЧЕНКО Сергій

Начальник відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи

ХОМІЦЬКА Наталія

Начальник відділу економічного аналізу та торгівлі управління економічного розвитку

ЦЮКАЛО Володимир

Директор КП «Управління водопровідно-каналізаційного господарства»

ШАЙДАРОВ Дмитро

Директор КП «Місто»

ШАПОШНИК Віра

Головний лікар Канівської ЦРЛ

ШАЦЬКИХ Андрій

Директор КП «ЖЕК»

ШИШКА Вячеслав

Начальник відділу бухгалтерського обліку

 

Керуючий справами               Володимир СВЯТЕЛИК

  Друк статті