Про заходи щодо запобігання виникненню пожеж в лісних масивах та паркових зонах Канівської ОТГ

Цікаве на цю тему:

КЕРІВНИКА РОБІТ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ

від 14.04.2020 № 4

Про заходи щодо запобігання

виникненню пожеж в лісних

масивах та паркових зонах

Канівської ОТГ

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови КМУ від 11.03.2020 № 211 (з урахуванням змін, внесених постановою КМУ від 02.04.2020 №255), пункту 8 статті 31 Лісового кодексу України, Правил пожежної безпеки в лісах України, затверджених наказом Державного комітету лісового господарства України від 27.12.2004 № 278, з метою запобігання виникненню пожеж в лісних масивах та паркових зонах Канівської ОТГ, запобігання загибелі людей, збереження тваринного і рослинного світу:

1. Заборонити під час карантину та в період високої пожежної небезпеки відвідування лісних масивів на території Канівської ОТГ населенням та в тому числі і на транспортних засобах.

2. Рекомендувати державному підприємству «Канівське лісове господарство» (Симоненку Е. В.), Канівському природному заповіднику (Пилипенку В. П.) на період карантину переорати всі в’їзди на територію лісних масивів Канівської ОТГ.

3. Просити державне підприємство «Канівське лісове господарство» (Симоненко Е. В.), Канівський природний заповідник (Пилипенко В. П.), Канівське районне відділення управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Черкаській області (Диченко Б. М.), Канівське відділення поліції Золотоніського відділу Головного управління Національної поліції в Черкаській області (Лугін Ю. В.) та відділ екології та муніципального контролю управління ЖКГ та екології (Бренюк О. А.) вжити в межах компетенції заходів щодо забезпечення дотримання вимог пожежної безпеки в лісових масивах та паркових зонах Канівської ОТГ, не допускати самовільне спалювання сухої рослинності та пошкодження вогнем зелених насаджень загального користування.

4. Начальнику відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи (Ткаченко С. В.) на сайті Канівської міської ради розмістити інформацію стосовно заборони на час карантину перебування людей на території лісних масивів Канівської ОТГ.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій (Святелика В.І.).

Керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації                         Ігор РЕНЬКАС