Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради 10.06.2020

Цікаве на цю тему:

Від  09.06.2020  №176-р

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Канівської міської ради

10.06.2020

Відповідно до статей 42, 53 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні»”, рішення виконавчого комітету Канівської міської ради від 20.04.2016 №179 «Про затвердження регламенту виконавчого комітету Канівської міської ради»:

1. Скликати чергове засідання виконавчого комітету Канівської міської ради 10 червня 2020 року о 10.00 годині в будинку рад за адресою: вул. О.Кошового, 3 м. Канів з порядком денним, згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                          Ігор РЕНЬКАС

Погоджено:

Начальник юридичного відділу                                   Наталія ЛІСОВА

Коваленко

до розпорядження міського голови

від  09.06.2020  № 176-р

засідання виконавчого комітету  10 червня  2020 року

Початок  засідання  о  10.00  год.

1

Про проект рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 19.12.2019 №17-104 «Про бюджет Канівської ОТГ на 2020 рік»

Доповідає: Карпушенко Галина Георгіївна

2

2.1. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування **.

2.2. Про встановлення піклування над дитиною, позбавленою батьківського піклування, **.

Доповідає: Гусарова Алла Володимирівна

3

Про надання дозволу на збір технічних умов для відключення від системи центрального опалення житлового будинку

Доповідає: Стадник Тетяна Петрівна