Про встановлення ставок орендної плати за користування земельними ділянками, що належать до комунальної власності територіальної громади м.Канева (в межах і за межами населених пунктів міста Канева та с.Яблунів)

Цікаве на цю тему:

НАЗВА РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ - Про встановлення ставок орендної плати за користування земельними ділянками, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Канева (в межах і за межами населених пунктів міста Канева та с. Яблунів)

ДАТА ТА НОМЕР РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ - рішення міської ради "Про встановлення ставок орендної плати за користування земельними ділянками, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Канева (в межах і за межами населених пунктів міста Канева та с. Яблунів)"

РОЗРОБНИК ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ - Відділ комунального майна та земельних ресурсів

ПРОЕКТ РІШЕННЯ - проект 13.05.2019

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ - АРВ