ПЕРЕЛІК  РІШЕНЬ

Назва рішення

Індекс

1.

Про проект рішення міської ради  «Про внесення змін до рішення міської ради від 19.12.2019 №17-104 «Про бюджет Канівської міської ОТГ на 2020 рік»

2.

Про підготовку закладів освіти Канівської ОТГ до нового 2020-2021 навчального року

3.

Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників  Канівської міської ради Черкаської області»

4.

Про затвердження штатного розпису комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників  Канівської міської ради Черкаської області»

5.

Про влаштування дітей до Комунального закладу «Золотоніська спеціальна школа Черкаської обласної ради»

6.

Про влаштування ** до Комунального закладу «Смілянська спеціальна школа  Черкаської обласної ради»

7.

Про влаштування ** до Комунального закладу  «Черкаська  спеціальна школа  Черкаської обласної ради»

8.

Про влаштування ** до Комунального закладу  «Корсунь-Шевченківський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр «Надія»

9.

Про влаштування ** до Комунального закладу «Канівська санаторна школа Черкаської обласної ради»

10.

11.

Про влаштування **,**,** до Комунального закладу «Канівська санаторна школа Черкаської обласної ради»

12.

Про влаштування ** до Комунального закладу «Корсунь-Шевченківський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр «Надія»

13.

Про влаштування ** до Комунального закладу «Черкаський навчально-реабілітаційний центр «Країна добра» Черкаської обласної ради»

14.

Про надання згоди на дарування квартири №* в будинку №* по вулиці Шевченка в м.Каневі

15.

Про надання згоди на купівлю квартири №* в будинку №* по вул. М. Рибалко в м. Каневі на ім’я малолітнього **

не прийняте

16.

17.

Про встановлення платних послуг в Канівській ДШМ

18.

Про погодження щомісячної плати за навчання в Канівській ДШМ

19.

Про затвердження громадської криниці

20.

Про відведення місць для розміщення матеріалів передвиборчої агітації

21.

Про демонтаж спеціальної конструкції та скасування дозволу для розміщення зовнішньої реклами

22.

Про надання дозволу на переведення квартири з житлового фонду до  нежитлового фонду